PROMOCJA OBPON: Bezpłatna prezentacja dla firm udzielających ulg we wpłatach na PFRON – użytkowników aplikacji 'EWIDENCJA ULG 2016' w serwisie ULGINAPFRON.PL

Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych (OBPON) twórca aplikacji internetowej do ewidencji ulg we wpłatach na PFRON 'EWIDENCJA ULG 2016' informuje, iż uruchamia kolejne narzędzie, które pomoże Państwu w pozyskiwaniu nowych kontrahentów i wpłynie na konkurencyjność Państwa firmy.

 

W chwili obecnej firma OBPON, dla wszystkich swoich klientów, którzy wykupili bądź zdecydują się na korzystanie z aplikacji ewidencjaulg.pl oferuje prezentację firmy w swoim serwisie ulginapfron.pl przez okres 12 miesięcy BEZPŁATNIE. Korzystając z naszej aplikacji oprócz korzyści związanych z funkcjonalnością naszej aplikacji zyskujecie Państwo możliwość darmowej reklamy i pozyskania nowych kontrahentów. 

WAŻNE!

Wszystkie zapytania kierowane do naszej firmy w zakresie możliwości skorzystania z ulg we wpłatach na PFRON za pośrednictwem serwisu www.ulginapfron.pl od potencjalnych kontrahentów będą automatycznie kierowane do wszystkich korzystających z aplikacji “EWIDENCJA ULG.PL”, celem skojarzenia naszych Klientów z potencjalnymi kontrahentami. Już dziś posiadamy wiele zapytań od firm poszukujących kooperacji z pracodawcami udzielającymi ulg we wpłatach na PFRON. Jesteśmy przekonani, że po 1 lipca 2016 r. wraz z wejściem w życie zmian w art. 22 - popyt na korzystanie z usług firm uprawnionych do naliczania ulgi we wpłatach na PFRON znacznie się zwiększy. Bądźcie pierwsi w otrzymywaniu z naszej bazy zapytań od kontrahentów z całej Polski!

 

Serwis ULGINAPFRON.PL to narzędzie stworzone przez firmę OGÓLNOPOLSKA BAZA PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, mające na celu udostępnienie niezbędnych baz danych o firmach udzielających ulg we wpłatach na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych (PFRON). Serwis skupia firmy będące pracodawcami osób niepełnosprawnych, spełniające warunki umożliwiające udzielanie ulg kontrahentom od 1 lipca 2016 r. zgodnie z rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie informacji dotyczących kwot obniżenia wpłat na PFRON oraz ewidencji wystawionych informacji o kwocie obniżenia (projekt z dnia 14 czerwca 2016 r.).

  

Firmy zgromadzone w serwisie ulginapfron.pl będą stanowiły jedyną, rzetelną, aktualnie istniejącą bazę pracodawców, dzięki której wszystkie firmy chcące skorzystać z obniżenia wpłat na PFRON poprzez zakup różnego rodzaju usług i produktów będą mogły w łatwy, szybki sposób znaleźć odpowiedniego kontrahenta.

 W celu zamieszczenia prezentacji prosimy o wypełnienie krótkiego formularza kontaktowego, który pozwoli naszym grafikom na przygotowanie prezentacji Państwa firmy.

Umieszczenie danych w formie prezentacji zwiększa szanse na pozyskanie nowego kontrahenta!

 

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.