KOMUNIKAT OBPON: Aplikacja internetowa OBPON.PL do ewidencji ulg we wpłatach na PFRON 'EWIDENCJA ULG 2016' - IMPORT DANYCH Z KOLEJNYCH PROGRAMÓW KSIĘGOWYCH

Firma Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych, twórca aplikacji internetowej do ewidencji ulg we wpłatach na PFRON 'EWIDENCJA ULG 2016' informuje, iż wprowadziła kolejne udogodnienia, które pozwolą Państwu na łatwe i szybkie spełnienie obowiązku prowadzenia ewidencji ulg we wpłatach na PFRON, która będzie dla Państw obowiązkiem od 1 lipca 2016 r. zgodanie z rozporządzeniem Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie informacji dotyczących kwot obniżenia wpłat na PFRON oraz ewidencji wystawionych informacji o kwocie obniżenia z dnia 22 czerwca 2016 r.

 

 

 

W dniu dzisiejszym (27.06.2016 r.) została w aplikacji uruchomiona możliwość importu faktur z programu Soneta Enova.

 

Aktualnie istnieje możliwość importu danych z następujących programów:

- Sage Symfonia 

- InsERT Subiekt 

- Soneta Enova

 

 

Obecnie nasi informatycy pracują nad możliwością importu danych z kolejnych programów. O postępach będziemy Państwa informować na bieżąco.

Jednocześnie czekamy na kolejne sugestie, które mogłyby ułatwić Państwu spełnienie wymogów przewidzianych już w ostatecznej wersji rozporządzenia MRPiPS w sprawie informacji dotyczących kwot obniżenia wpłat na PFRON oraz ewidencji wystawionych informacji o kwocie obniżenia.

Zespół OBPON stara się i jest w ciągłym kontakcie z Państwem aby nasza aplikacja spełniała wszystkie Państwa wymagania przy jednoczesnej pełnej zgodności z obowiązującymi przepisami prawa. 

 

 

Aplikacja EWIDENCJA ULG 2016 jest bardzo prosta w jej prowadzeniu i niezbędna dla każdego pracodawcy udzielającego ulgi we wpłatach na PFRON po 1 lipca 2016!

 

Aplikacja jest tworzona przez programistów OBPON pod opieką merytoryczną Pani Edyty Sieradzkiej - wybitnego specjalisty w dziedzinie funkcjonowania pracodawców osób niepełnosprawnych, w szczególności z zakresu dofinansowań do wynagrodzeń oraz ulg we wpłatach na PFRON

 

 

Zapraszamy na stronę aplikacji www.ewidencjaulg.pl

 

Zespół OBPON

www.obpon.pl

  

 

 

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.