GWIAZDKOWA PROMOCJA OBPON: 'EWIDENCJA ULG 2016' W REWELACYJNEJ CENIE!

Szanowni Państwo, pracodawcy udzielający ulg we wpłatach na PFRON, chcielibyśmy poinformować, że z aplikacji ewidencjaulg.pl korzystają już setki pracodawców osób niepełnosprawnych z całej Polski.Przypominamy jednocześnie, że zgodnie z obowiązującymi przepisami z nowym rokiem możecie Państwo zmienić dotychczas stosowane rozwiązania dotyczące spełnienia obowiązku prowadzenia ewidencji ulg we wpłatach na PFRON. Od 1 stycznia 2017 r. wszystkie nowe wystawione ulgi, tj. INF-U będą zapisywane ponownie od numeru pierwszego, czyli na rok 2017 będzie tworzona nowa ewidencja.

W związku z powyższym OBPON proponuje wszystkim Państwu możliwość korzystania z najlepszego rozwiązania jakie funkcjonuje na rynku, z aplikacji EWIDENCJAULG2016 w rewelacyjnej ofercie!

 TYLKO W APLIKACJI EWIDENCJAULG2016 stworzonej przez
OGÓLNOPOLSKĄ BAZĘ PRACODAWCÓW OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

 

1. IMPORT DANYCH Z PROGRAMÓW KSIĘGOWYCH!

2. IMPORT DANYCH DO e-PFRON2 Z PROGRAMU EWIDENCJAULG2016

3. BRAK DODATKOWYCH OPŁAT ZA MOŻLIWOŚĆ INTEGRACJI APLIKACJI EWIDENCJAULG2016 Z PAŃSTWA SYSTEMAMI KSIĘGOWYMI

4. BEZPŁATNA PREZENTACJA DLA FIRM UDZIELAJĄCYCH ULG WE WPŁATACH NA PFRON W SERWISIE ULGINAPFRON.PL!

5. WDROŻONY CERTYFIKAT SSL W APLIKACJI EWIDENCJAULG2016

6. APLIKACJA e-SOD GRATINS PRZEZ 12 MIESIĘCY!

 

Aplikacja EWIDENCJAULG2016 opracowana jest zgodnie z wytycznymi zawartymi w Rozporządzeniu Ministra Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej w sprawie informacji dotyczących kwot obniżenia wpłat na Państwowy Fundusz Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych oraz ewidencji wystawionych informacji o kwocie obniżenia (z dnia 22 czerwca 2016 r.).

Jest tworzona przez programistów OBPON pod opieką merytoryczną Pani Edyty Sieradzkiej - wybitnego specjalisty w dziedzinie funkcjonowania pracodawców osób niepełnosprawnych, w szczególności z zakresu dofinansowań do wynagrodzeń oraz ulg we wpłatach na PFRON oraz organizacji pracodawców OBPON.ORG, dzięki czemu posiadamy wpływ na kształtowanie prawa oraz przekazywanie wiedzy wszystkim pracodawcom w Polsce poprzez serwisy informacyjne, wydawnictwa i szkolenia.

EWIDENCJAULG2016 jest bardzo prosta w prowadzeniu i niezbędna dla każdego pracodawcy udzielającego ulgi we wpłatach na PFRON po 1 lipca 2016.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług.

 

Handlowcy - zespół sprzedaży

Agnieszka Jasińska
tel. (16) 670-63-02, (16) 679-16-16 wew. 35, e-mail: a.jasinska@obpon.pl
regiony: dolnośląskie, lubuskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie

Agnieszka Lewandowska
tel. (16) 670-63-02, (16) 679-16-16 wew. 46, e-mail: a.lewandowska@obpon.pl
regiony: mazowieckie, opolskie, podkarpackie, pomorskie, śląskie

Jakub Trelka
tel. (16) 670-63-02, (16) 679-16-16 wew. 37, e-mail: j.trelka@obpon.pl
regiony: łódzkie, małopolskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, podlaskie, świętokrzyskie

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×