Komunikat OBPON.ORG: Raport z konsultacji publicznych projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw

Szanowni Państwo,

poniżej prezentujemy raport z konsultacji publicznych projektu ustawy o zmianie ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych oraz niektórych innych ustaw

W ramach konsultacji publicznych uwagi do projektowanej ustawy zgłosiły organizacje pozarządowe, pracownicy warsztatów terapii zajęciowej, organy administracji rządowej, jednostki samorządu terytorialnego, osoby fizyczne oraz inne podmioty (m.in. zatrudniające osoby niepełnosprawne, rady opiniodawcze, doradcze).

Uwagi zostały przekazane do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej, a także za pośrednictwem formularza internetowego ze strony: www.zazyciem.mrpips.gov.pl.


źródło: www.legislacja.gov.pl

 

pobierz RAPORT

 

 

 

 

 

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.