Zaproponuj temat tegorocznej edycji konkursu Sztuka Osób Niepełnosprawnych

Szanowni Państwo, w 2018 roku obchodzimy w Polsce 100. rocznicę odzyskania niepodległości. Temu wyjątkowemu wydarzeniu poświęcona będzie XVI edycja organizowanego przez PFRON Ogólnopolskiego Konkursu Plastycznego „Sztuka Osób Niepełnosprawnych”. Jaki będzie temat konkursu? To zależy od Ciebie!Konkurs przeznaczony jest dla uczestników warsztatów terapii zajęciowej oraz środowiskowych domów samopomocy, a także osób z niepełnosprawnością, które mieszkają w domach pomocy społecznej.

 

Co roku jury ocenia setki prac w czterech kategoriach: malarstwo i witraż, rysunek i grafika, rzeźba kameralna i płaskorzeźba oraz tkanina i aplikacja w tegorocznej edycji planujemy dodatkowe kategorie w postaci fotografii i filmu.

W tym roku ogólnym założeniem konkursu będzie uczczenie 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.

We współpracy ze Stowarzyszeniem Przyjaciół Integracji zapraszamy Państwa do składania swoich propozycji na tegoroczny temat edycji konkursu plastycznego - autorzy najlepszych otrzymają nagrody.

Więcej informacji na stronie:
http://niepelnosprawni.pl/ledge/x/641381

 

PFRON

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×