PROMOCJA OBPON: Telefoniczna Obsługa Konsultacyjna nawet do 30% taniej!

   TOK - Telefoniczna Obłsuga Konsultacyjna

- to usługa doradczo-prawna dostępna wyłącznie w naszej Firmie. Stworzona, aby w szybki i kompleksowy sposób zaspokoić potrzeby każdego pracodawcy zatrudniającego osoby niepełnosprawne.

 

Szczegółowe informacje o promocji:

5 MIESIĘCY


699 zł - 20% rabatu

559,20 zł netto

 

10 MIESIĘCY


1398 zł - 30% rabatu

978,60 zł nettoDODATKOWO, TYLKO DLA PIERWSZYCH 30 ZGŁOSZEŃ
1 MIESIĄC TOK GRATIS!

 

Dyżury konsultacyjne TOK: 

Dzień tygodniaEkspertGodziny
poniedziałekEdyta Sieradzkagodz. 9:00 - 15:00
czwartekDorota Myszkiewiczgodz. 12:00 - 15:00
piątekMałgorzata Tylewicz-Piwnikgodz. 10:00 - 13:00

 

Czasem pojawiają się pytania, na które potrzeba natychmiastowej odpowiedzi specjalisty. Właśnie dlatego powstał TOK. Narzędzie dla zarządów firm, działów księgowości i kadr przedsiębiorstw otwartego i chronionego rynku pracy, instytucji oraz właścicieli firm zainteresowanych zatrudnianiem osób niepełnosprawnych.

Nasi doradcy dysponują kompleksową i unikatową wiedzą z zakresu rehabilitacji i aktywizacji zawodowej osób niepełnosprawnych.

Odpowiedzi udzielane są na podstawie obowiązujących przepisów prawnych, w oparciu o aktualne stanowiska, interpretacje, wyroki, uwzględniające specyfikę zatrudniania osób niepełnosprawnych.

  

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×