Ruszył cykl szkoleń "ZAKŁADOWY FUNDUSZ REHABILITACJI OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH BEZ TAJEMNIC" tworzenie i wydatkowanie środków ZFRON w zpchr i byłych zpchr z uwzględnieniem RODO” Rzeszów 10.05.2018r.

Stolica podkarpacia jest pierwszym z 4 miast, które ze swoimi wykładami odwiedzi nasz ekspert OBPON  – Pani Małgorzata Tylewicz – Piwnik.

 

 

Szkolenie odbywa się w Hotelu Rzeszów i cieszy się dobrą frekwencją.  

Przypominamy, że szkolenie adresowane jest zarówno do osób początkujących, jak i do wieloletnich praktyków działów księgowości i działów rehabilitacji, którzy chcą usystematyzować, bądź uaktualnić posiadaną wiedzę dotyczącą ZFRON.

Program szkolenia został przygotowany w oparciu o najczęściej zgłaszane przez pracodawców problemy związane z tworzeniem i wydatkowaniem funduszu rehabilitacji ze szczególnym uwzględnieniem konieczności wdrożenia przepisów RODO w kontekście dysponowania tym funduszem.

 

Serdecznie zapraszamy do pozostałych miast:

WROCŁAW (11.05), GDAŃSK (17.05), WARSZAWA (18.05)

Czekają na Państwa OSTATNIE MIEJSCA!

 

 

 

 

 

Dodaj swój komentarz

Uwaga!

Publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników serwisu obpon.pl i nie ponosi on odpowiedzialności za treści wiadomości. Dodając powyższą wiadomość zgadzasz się z regulaminem dodawania komentarzy.
×